Navracíme tradičním buchtám jejich zasloužený věhlas...


O mně


Narodila jsem se na česko-moravském pomezí ve městě Moravská Třebová. Jsem hrdou absolventkou Univerzity Palackého, po absolvování oboru čeština – němčina na Filozofické fakultě jsem v Olomouci začala pracovat. Nejdříve jako lektorka němčiny a specialistka marketingu v jedné významné olomoucké IT firmě. Po mateřské a rodičovské dovolené jsem se vrátila ke stejnému zaměstnavateli, nicméně do jiné z jeho nově založených firem, do soukromé vysoké školy, kde jsem pracovala jako zástupkyně prorektora pro vnější vztahy a PR manažerka. Také jsem zde učila němčinu. Práce mě velmi naplňovala a bavila, budovat dobré vztahy s veřejností a dobré jméno školy na veřejnosti a v médiích byla velmi zajímavá a pestrá práce.

Když přišla nabídka řídit malou firmu z oblasti IT a vzdělávání, neváhala jsem. Bylo to pro mne takové Déjà vu, opět IT a vzdělávání… Na pozici výkonné ředitelky jsem působila téměř 3,5 roku. Byla to nová zkušenost. Naší primární oblastí byl prodej e-learningovéhu systému a dalších SW pro vzdělávání, ale věnovali jsme se také vzdělávání pedagogů v oblasti IT a dotačnímu managementu. 

Ale zároveň dozrál čas pro zahájení vlastního podnikání. Mám vize, motivace i touhy. Proto jsem se rozhodla jít vlastní podnikatelskou cestou. Zároveň si chci vše tvořit a budovat po svém. Jdu do toho s odvahou sobě vlastní, pokorou a velkou vnitřní houževnatostí. Oblastmi, ve kterých se realizuji, je více. Zůstávám věrná dotačnímu managementu (www.dotacniagentky.cz) a také němčině s češtinou.

Mým novým podnikatelským záměrem jsou BUCHTY… Klasické české a moravské buchty, ty, které chutnají už po staletí. A které chutnají navzdory různým módním trendům v oblasti stravy a výživy pořád. Buchty jsem pekla vždycky ráda, vzhledem k tomu, že mám doma čtyři mužské strávníky, jsem jich napekla za ty roky už spoustu, a vždycky velmi rychle mizely.. Stejně tak, když někdo donesl nějakou buchtu do firmy, snědla se během chvilky… Navíc vždycky, když jsme pořádali různé konference a semináře, nebo i pravidelné porady, bylo téměř nemožné sehnat kvalitní tradiční domácí moučníky, které by byly bez éček, aromat, palmového tuku… Klasické české a moravské buchty a koláče na trhu chybějí, můj záměr nabíral poměrně rychle jasnější kontury…

Trojí přidaná hodnota mých buchet

 1. Kvalitní suroviny

  Buchty jsou upečené z kvalitních surovin, bez chemie, éček, palmového tuku.

 2. Rozvoz

  Nejen napeču, ale i dovezu - do firmy nebo do domu.

 3. Duchovní alchymie

  Při buchtování intenzivně myslím na všechny z Vás, kteří je budete jíst, přeji Vám při pečení vše dobré, vnitřní pokoj a radost ze života.

Kontakt


Mgr. Monika Mackovíková

IČ: 76341577

Provozovna: Bělkovice-Lašťany 248, 783 15

 •  Bělkovice-Lašťany 125, 783 15
 •  
 • +420 776 025 988          
 • info@buchtyzbelkovic.cz